Dodany: 01.11.2015 18:49|Autor:

Gdy nam dopisuje, nie przywiązujemy do niego wagi. Gdy zaczyna go brakować, odczuwamy niepokój. Co zatem zrobić, aby cieszyć się nim jak najdłużej? O tym w kolejnym minibooku z serii "Bliżej Siebie".

"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" – pisał mistrz Jan z Czarnolasu. Co jednak zrobić, żeby nie tęsknić za zdrowiem? Jak zadbać o ciało, żeby duch nie szwankował? Temu poświęcony jest kolejny minibook wydawnictwa "Charaktery" z serii "Bliżej Siebie", zatytułowany "Bliżej zdrowia: Recepta na zdrowie".

Znakomici specjaliści – Grażyna Wieczorkowska, Mikołaj Markiewicz, Piotr Fijewski, Wojciech Karczmarzyk – nie tylko przypominają o głębokiej jedności ciała i duszy, ale też podają mnóstwo praktycznych rad i wskazań, jak o tę jedność dbać. Co szczególnie ważne, posiłkują się najnowszymi wynikami badań psychologicznych, dostarczając tym samym rzetelnej i sprawdzonej wiedzy.

Minibook "Bliżej zdrowia: Recepta na zdrowie" zawiera następujące wywiady:

– "Ciała oswajanie" – z Wojciechem Karczmarzykiem rozmawiała Magda Brzezińska
– "Języczek u wagi" – z prof. Grażyną Wieczorkowską-Wierzbińską rozmawiała Dorota Krzemionka
– "Szkoła winna stresowi, ale tylko troszkę" – z Natalią i Krzysztofem Minge rozmawiał Piotr Żak
– "Łatwopalni" – z Piotrem Fijewskim rozmawiała Paulina Pająk
– "Rzuć okiem" – z Mikołajem Markiewiczem rozmawiał Piotr Żak