Dodany: 2015-10-23 15:24|Autor:

nota wydawcy


Zespół złożony z Janet Evanovich, autorki książek o Stephanie Plum, najlepiej sprzedającej się serii wszech czasów, i Lee Goldberga, autora bestsellerów i scenariusza do serialu o detektywie Monku, przedstawia elektryzująca serię o agentce FBI, która zawsze dopadnie tego, kogo ma na celowniku i nieustraszonym oszuście, który uwielbia pościgi.


Nicolas Fox to międzynarodowy aferzysta, słynący ze swych przekrętów na miarę "Żądła", których ofiarami padali potężni i bogaci. Wie, że FBI od lat podąża jego tropem, szczególnie agentka Kate O'Hare. I gdy już wydaje się, ze Fox skończy za karatami, on wykręca największy swój numer: przekonuje FBI, by zaoferowała mu pracę, oczywiście u boku O'Hare.

Ich pierwsze zadanie zaprowadzi ich na boczne uliczki Berlina, pustynię Kalifornijską i odległe wyspy Indonezji. Ich celem jest Derek Griffin, skorumpowany bankier oskarżony o defraudację milionów należących do jego klientów. Pogoń za Griffinem na jego prywatną wyspę będzie prawdziwą próbą dla umiejętności Foxa i cierpliwości O'Hare.

Pościgi samochodowe, piraci, czekoladki Toblerone od rana do wieczora. O ile Fox i O'Hare najpierw się nie pozabijają.

[Fabryka Słów, 2015]

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 89
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: