Dodany: 15.10.2015 10:54|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Warsztaty kreatywnego pisania w Katowicach

Warsztaty kreatywnego pisaniaDrodzy BiblioNETkowicze,

Czy są wśród nas przyszli autorzy książek? Czy ktoś marzy o napisaniu powieści? 28 października ruszają w Katowicach warsztaty kreatywnego pisania organizowane przez naszego kolegę Misiaka. Tytuł kursu brzmi: "Jak napisać dobrą książkę?". Pisania można się nauczyć, a do tego przekona Was sam organizator:

Witajcie,

nazywam się Michał Paweł Urbaniak, większość z Was pewnie zna mnie jako misiaka297. Piszę do Was, ponieważ pod koniec października będę prowadził kursy kreatywnego pisania w Katowicach. To sześciotygodniowe warsztaty organizowane przez Szkołę Pasja Pisania. Spotkania odbywają się raz w tygodniu wieczorami w centrum Katowic lub w okolicy. To trzy godziny poznawania warsztatu, obcowania z literaturą i – przede wszystkim – twórczego pisania. Planowany start: 28 października.

Chciałem zaprosić na te zajęcia wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się pisać lub podszkolić swój warsztat. Jeśli chcielibyście napisać książkę, sprawdzić swój talent pisarski, odzyskać motywację do pisania, poznać innych, którzy marzą o wydaniu własnej powieści, albo po prostu poznać tajniki tworzenia dobrego tekstu - te spotkania są organizowane z myślą o Was! Podczas tych sześciu tygodni pokażę Wam m.in.:

• jak szukać pomysłu na dobre opowiadanie czy książkę,
  • jak powołać do życia fascynującego bohatera,
  • jak korzystać z rozmaitych technik pisarskich;
  • jak wybrać właściwą narrację
  • jak układać fabułę;
  • jak radzić sobie z blokadą twórczą.

Zapisy trwają na stronie Pasji Pisania - tam też znajdziecie szczegółowe informacje:

Jeśli mielibyście pytania, chętnie odpowiem. Możecie je zadać pod tą wiadomością albo przez prv biblionetkowe.

Do zobaczenia!

Michał – misiak297