Dodany: 14.10.2015 08:23|Autor:

Pora, byś wyszedł z nieświadomości: od tysięcy lat ludzkość kontroluje gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru, Reptilianie. Są wśród nich pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują uczuć. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcają się nad kobietami i dziećmi i mordują. Wszystko to dla wypełnienia Agendy – rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad całą planetą. CHCESZ POZNAĆ ICH NAZWISKA? Poznaj NAJWIĘKSZY SEKRET.

Wielki skandalista – David Icke – odkrywa przed Tobą szokującą teorię spiskową dziejów! Światem rządzą Reptilianie – gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru. Zajmują oni główne pozycje pozornej władzy na świecie – są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem "ten-świat-to-wszystko-co-istnieje". Urządzają polowania na ludzi, gwałcą kobiety i dzieci, budują zbiorowe groby... Mają obsesję na punkcie starożytnych symboli i rytualnych rzezi.

Ale najważniejszym celem jest Agenda – ich plan scentralizowania kontroli nad światem...

Chcesz przewidzieć ich kolejny ruch? Poznaj "Największy sekret" ludzkości: ich nazwiska, metody działania i sposoby na to, by się im przeciwstawić. Uwolnij się z kokonu pozornej wolności i zapanuj nad swoim życiem!

[Illuminatio, 2013]