Dodany: 2015-10-14 08:12|Autor:

Książka: Iluzja percepcji: Stek bzdur
Icke David
Notę wprowadził(a): parilicium

Najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji przedstawia pierwszy tom swojej najnowszej publikacji. Książka jest odpowiedzią na problemy współczesnego świata – oszustwa finansowe i klimatyczne, propagandy medialne czy afery bankowe.

Na próżno tu szukać powtórzeń idei przedstawianych w poprzednich bestsellerach: "Największy sekret" oraz "Ludzka raso, powstań z kolan" (cz. 1 i 2). "Iluzja percepcji" to totalnie nowatorska, najbardziej kompletna i zjawiskowa analiza struktur naszego świata rządzonego przez Archontów na wzór starożytnych Aten.

W książce – bogato ilustrowanej pracami samego Neila Hague’a, spisanej przystępnym stylem dziennikarskim – znajdziesz rozwiązania na wiele niewyjaśnionych dotąd kwestii:

– Kto rządzi światem? Obama, Putin, Merkel? A może ktoś zupełnie inny?
– Jak faktycznie wygląda struktura władzy?
– Kto zajmuje się najważniejszymi sprawami społeczeństwa?
– Czy to możliwe, by od starożytności nic się nie zmieniło, a nasz świat rozwijał się tylko pozornie?
– Dlaczego zwiększa się liczba masowych rytuałów i kto stoi za pedofilią?
– Kto najbardziej zyskuje na krachach giełdowych?
– Jak naprawdę wyglądają kulisy światowego terroryzmu?
– Kiedy możemy spodziewać się kolejnego ataku na odbudowane WTC?

W drugim tomie David Icke prezentuje archontyczne modele edukacji, nauki, medycyny, polityki, mediów głównego nurtu i alternatywnych, ekonomiki oraz syjonizmu, jakie do dziś funkcjonują w świecie. Wskazuje na zmutowany technologiczny "smart" w masowej toksyczności, który doprowadził do tego, że żyjemy w Orwellowskim państwie globalnym.

"Świat jest stekiem bzdur, a Ty jesteś wszystkim tym, co wybrałeś. Dowiedz się, jakie masz opcje".
David Icke

David Icke – dziennikarz, antyglobalista; autor ponad 20 książek na temat złowrogiej konspiracji zarządzanej przez obcą, gadzią rasę Reptilian, która rządzi wszechświatem. W swoich książkach odsłania kurtynę i pokazuje prawdziwy świat, w którym żyjemy!

[Illuminatio, 2015]