Dodany: 04.08.2015 20:02|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Rozpisani.pl promują swoją ofertę

RozpisaniRozpisani.pl - serwis self-publishingowy rozpoczął swoją promocję. Jako, że jest to nasz "bratni" serwis nie możemy przejść obok tego faktu obojętnie i postanowiliśmy napisać dwa słowa o ofercie "rozpisanych".

Self-publishing to potencjalnie najprostsza droga do wydania własnej publikacji. Cokolwiek piszesz – sztukę, powieść, opowiadanie, wiersze czy pamiętniki – rozpisani.pl pomogą to wydać i wprowadzić do sprzedaży. Całościowo zajmą się projektem książki, jej drukiem, promocją i dystrybucją.

Rozpisani.pl nie roszczą sobie praw autorskich do Twojej publikacji. Jako autor-wydawca sam ustalasz cenę swojej książki i tym samym decydujesz o zysku, jaki osiągniesz z jej sprzedaży. Serwis udostępnia niezbędne narzędzia do publikacji twórczości. Służy pomocą w zakresie redakcji, korekty i grafiki, zajmuje się składem książki i drukiem, a także konwersją do formatów elektronicznych.

Rozpisani jako jedyni na rynku pomagają w promocji książki - zarówno na etapie konsultacji, przygotowania materiałów jak i wsparcia niektórych działań. I to po krótce tyle. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Rozpisani.pl