Dodany: 22.07.2015 11:25|Autor: gosiaw

Warto dać jeszcze szansę Hani Humorek?

Skończyłam właśnie czytać historię o tym jak to Hania Humorek ogłosiła niepodległość i prawdę mówiąc jestem rozczarowana. Wynudziło mnie to, a miejscami zniesmaczało (imię Smrodek dla młodszego brata szczególnie). Najchętniej zakończyłabym znajomość z Hanią na tej niepodległości. Dzieciom też rekomendować nie będę. Widzę jednak, że cykl ma dobre oceny i zastanawiam się czy może źle trafiłam. Warto jeszcze próbować?
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 22.07.2015 11:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Skończyłam właśnie czytać... | gosiaw
Ja to znam tylko z audiobooka (pierwszy tom) i nie mam zamiaru zapoznawać się z resztą - nie licząc nieszczególnej treści samej książki, irytowała mnie też lektorka, więc podwójnie niefajne doświadczenie.
Dzieci jednak lubiły tego słuchać (na szczęście zapomniały i nie wyciągają tego więcej), więc może jest w tym coś, co przyciąga ich uwagę?
Użytkownik: gosiaw 22.07.2015 12:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Ja to znam tylko z audiob... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki
Moja starsza czytała to w szkole kiedyś (szkoła podsuwa książki dzieciom ile może; masz chwilę - poczytaj, a coś się znajdzie w każdej sali i na korytarzach). Jakąś wielką miłością nie zapałała, choć ona jest książkoholik i czyta bardzo chętnie. Więc mniemam, że dla niej to żadna rewelacja. Młodszej tego nie proponowałam, sama najpierw chciałam obadać, i chyba nie zaproponuję. Pozostańmy na razie przy wikingu Tappim. Ten dla odmiany to hit u nas. :)