Dodany: 20.05.2015 01:42|Autor:

Brinkley został rażony piorunem, gdy rozmawiał przez telefon. Grom uderzył w pobliżu ucha, przeszywając jego ciało z taką siłą, że gwoździe w butach zespawały się z gwoździami w podłodze. W czasie, gdy sanitariusze starali się go ratować, on rozpoczął pierwszą nieziemską podróż do innego świata. Widział całe swoje dotychczasowe życie przed oczami, przeżył wszystkie swoje uczynki, zarówno te dobre, jak i złe, oraz doświadczył namacalnych skutków i konsekwencji swoich zachowań.

To kolejna książka bestsellerowego autora znanego już w Polsce z publikacji "Śmierć nie istnieje". Dwukrotnie przekraczał on linię życia i śmierci, za każdym razem przynosząc niewiarygodne przesłania, by nam tu na Ziemi żyło się lepiej. Tam też zdobył pewną umiejętność – zaczął czytać w myślach i przewidywać zdarzenia z przyszłości. Czy poniesiemy konsekwencje swoich tzw. "złych" uczynków? Czy powinniśmy się bać momentu, w którym będziemy opuszczać to życie?

Przekaz autora jest bardzo osobisty, bo oparty na własnych doświadczeniach. Od człowieka do "czarnej roboty" w rządzie Stanów Zjednoczonych do wolontariusza, który nie dość, że organizował grupy pomocy i wsparcia dla umierających, to sam wiele godzin przepracował w hospicjach z najbardziej potrzebującymi. Jego historia powinna być przykładem na to, jak jedna chwila może odmienić wszystko. Ta książka to okazja, by zmienić swoje życie tu i teraz.

[Studio Astropsychologii, 2011]