Dodany: 07.05.2015 14:57|Autor:

Książka: Uwolnij mnie
Kenner J. (Kenner Julie)
Notę wprowadził(a): il93

Emocjonujący, burzliwy i niebezpieczny romans wszechwładnego mężczyzny, który nigdy nie słyszał "nie", i namiętnej kobiety, która mówi "tak" na swoich własnych zasadach.

" Był jedynym mężczyzną, którego nie mogłam uniknąć. I jedynym mężczyzną, któremu nie mogłam się oprzeć.
Damien Stark mógłby mieć każdą kobietę. Był seksowny, pewny siebie i władczy. Dostawał wszystko, czego chciał. A chciał mnie. Nasz wzajemny pociąg był oczywisty, silniejszy od nas. Ale tak samo mocno jak pragnęłam należeć do Damiena, bałam się jego coraz śmielszych żądań. Poddanie się Damienowi oznaczało, że musiałam odsłonić najmroczniejszą prawdę o mojej przeszłości – i zaryzykować, że ta prawda nas rozdzieli. Lecz Damiena dręczyły jego własne demony. I kiedy nasza namiętność przerodziła się w obsesję, jego tajemnice zagroziły zniszczeniem jego i nas na zawsze..."

Julie Kenner przez ponad dziesięć lat była prawnikiem procesowym, zanim została pełnoetatową pisarką. Dziś jest bestsellerową autorką współczesnych romansów, komedii romantycznych, powieści dla młodzieży, a nawet scenariuszy. Jej powieści to bestsellery "USA Today" i największych amerykańskich sieci księgarskich. Julie Kenner jest laureatką najbardziej prestiżowych nagród dla literatury kobiecej: Romantic Times Reviewers' Choice Award, Reviewers International Organization's Award i National Readers' Choice Aword oraz dwukrotną finalistką RITA Award.

Jej najnowsza książka "Uwolnij mnie" to powieść z kategorii "Fifty Shades like" (spod znaku "Pięćdziesięciu twarzy Greya"). Kupiły ją najbardziej prestiżowe wydawnictwa w 12 krajach, jeszcze przed wydaniem w USA. W styczniu 2013 amerykański wydawca wydał ją jako swój wiodący tytuł. Debiutowała w Top 10 Amazonu. W Polsce książka ukazuje się tuż po premierze amerykańskiej.

"Jeśli szukasz niepokojącego, dominującego bohatera, przebojowej, lecz poranionej przez życie bohaterki i śmiałego, namiętnego romansu, wybierz tę gorącą, zmysłową powieść".
"Publishers Weekly"

[Amber, 2013]