Dodany: 2015-03-10 11:57|Autor:

Książka: Lęk pierwotny
Nasaw Jonathan
Notę wprowadził(a): parilicium

nota wydawcy


Czy można umrzeć ze strachu? Agent Pender w pościgu za najbardziej przerażającym psychopatą od czasów Hannibala Lectera.


Czy potrafisz stawić czoła swoim największym koszmarom? A jeśli istnieje ktoś, dla którego stanowią pokarm i który zrobi wszystko, by nasycić palący głód?

Agent specjalny Pender widział już wszystko, każdą podłość, bestialstwo i okrucieństwo, do jakich zdolne są psychopatyczne umysły. Ale kiedy zaczynają ginąć ludzie biorący udział w terapii dla osób dotkniętych nietypowymi lękami, staje w obliczu czegoś, co wypełni jego duszę niczym zimna mgła - lęku pierwotnego.

Pender otrzymuje list od Dorie Bell. Kobieta jest przekonana, że ktoś morduje ludzi, którzy wcześniej wzięli udział w konferencji dla osób z nietypowymi lękami: mężczyzna cierpiący na lęk wysokości wyskoczył z dziewiętnastego piętra, a kobieta odczuwająca lęk przed krwią podcięła sobie żyły. Teraz zaginął przyjaciel Dorie, cierpiący na lęk przed ptakami.

W tym samym czasie zaginiony mężczyzna odzyskuje przytomność w ciemnej piwnicy. Jest przywiązany do łóżka, a nad jego głową krąży wygłodniała sowa. Największym pragnieniem mordercy jest przestraszenie swojej ofiary na śmierć. Oprawca posuwa się coraz dalej, stawka rośnie, rozpoczyna się wyścig z czasem.

[Filia, 2015]

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 239
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: