Dodany: 14.11.2014 13:59|Autor:

Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie spędzić Wam wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie "Życie po Drugiej Stronie" - fascynujący przewodnik po przyszłym życiu.

Jego autorka słynąca z parapsychicznych zdolności w swej znakomitej nadzwyczajnej książce, goszczącej przez wiele miesięcy na liście bestsellerów "New York Timesa", ukazała milionom ludzi, jak wygląda wymiar istniejący poza światem.

Sylvia zabiera czytelników w podróż, która pozwoli obejrzeć świat, do którego odeszli nasi bliscy i który czeka na nas. Przedstawia nam swoją życiową karierę, opowiada o poprzednich wcieleniach, o wróżeniu, o sesjach hipnotycznych, i o badaniach, które dopro­wadziły ją do fantastycznych, niepowtarzalnych odkryć. Opisuje mieszkańców Drugiej Strony, ich zajęcia i okolice, w których przebywają. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata aby osiągnąć świat inny a także jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę udając się w podróż z powrotem na Ziemię. Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niesłychanymi historiami dotyczącymi tych, którzy odwiedzili Drugą Stronę.

Sylvia Browne trafiła na czołowe miejsca bestsellerów "New York Timesa" swoimi książkami "Na Drugą Stronę i z powrotem" (The Other Side and Back), "Przygody z parapsychologią" (Adventures of a Psychic) i również tą "Życie po Drugiej Stronie" (Life on the other Side). W oparciu o zdolności parapsychologiczne już od czterdziestu lat prowadzi swoją działalność, po mistrzowsku przekonując do istnienia tamtego świata.

[Studio Emka, 2011]