Dodany: 06.11.2014 18:35|Autor:

Ekspert w dziedzinie żywienia i autorka międzynarodowych bestsellerów, Gillian McKeith, tym razem oferuje czytelnikom wyczerpujący i bogato ilustrowany przewodnik poświęcony żywieniu.

Któż z nas nie chciałby być zdrowszy i szczuplejszy, a przez to szczęśliwszy? Każdy, kto sięgnie po tę niezwykłą książkę, ma szanse spełnić te marzenia. Autorka, znana na całym świecie dietetyczka zajmująca się holistycznym żywieniem, opisała w niej ponad sto powszechnych schorzeń i radzi, jak im przeciwdziałać za pomocą właściwych pokarmów i ziół. Na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu wielu lat praktyki Gillian McKeith wyczerpująco tłumaczy, jak jedzenie wpływa na stan zdrowia, jakie są podstawy zdrowej diety i jak się odżywiać w poszczególnych fazach naszego życia.

"Encyklopedia żywienia" to obowiązkowa lektura dla każdego, kto dba o siebie, chce zachować zdrowie i dobrą kondycję na długie lata.

"Zbyt wielu ludzi jest uzależnionych od cukru, kofeiny, alkoholu i sztucznych dodatków. [...] Napisałam tę książkę, żeby to zmienić. Odkryjecie tu, że zdrowe jedzenie nie wiąże się z niewygodami, że jest smaczne i że rzeczywiście ma moc uzdrowicielską. [...] Od dziś macie możliwość panować nad swoim zdrowiem, energią i całym życiem."

Ze wstępu.

[Rebis, 2009]