Dodany: 2004-12-26 16:16|Autor: uskirtun

bez tytułu


Kobieta w średnim wieku poznaje sposób na odzyskanie młodości i niezwykłej urody za pozornie niewielką cenę. To sposób na rozpoczęcie nowego życia, na zemstę na niewiernym mężu, na zdobycie fortuny...
A później Wenecja, karnawał, tajemnicze morderstwo.

Mówić więcej chyba nie trzeba. Utwór pełen tajemniczości, trzymający w napięciu, bo przecież gdy bohater decyduje się na konszachty z diabłem, to COŚ musi się wydarzyć.

Znakomita powieść, choć tak niewielka objętościowo.

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 3547
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 2
Użytkownik: Czekoladowa 2008-06-14 18:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Kobieta w średnim wieku p... | uskirtun
Tę książkę naprawdę mogę polecić! Właśnie przed kilkoma minutami skończyłam czytać, i bardzo mi się spodobała. Rzeczywiście trzyma w napięciu, aż do ostatniej linijki. Szybko się czyta.
Użytkownik: Lemonade 2010-04-28 23:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Kobieta w średnim wieku p... | uskirtun
UWAGA! Nie czytałaś/czytałeś książki, nie czytaj i tego.


I tylko HEA brak ;) Warto przy tym dodać, że bohaterka w nowym, pięknym i kuszącym wcieleniu, stopniowa zatracała samą siebie. Na końcu zrobiła się z niej taka ***** (I tu się nie będę wyrażać.), przekonana, że wszystko jej się należy i nie będzie to miało ceny, że mnie zwyczajnie nie ruszył fakt jej "odejścia". Może, gdyby nastąpiło jakieś otrzeźwienie, próba odzyskania swego ja, to i owszem, wolałabym miłe zakończenie. Niestety, bohaterka toczyła się po równi (bardzo) pochyłej i nie wyobrażam sobie innego finału.
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: