Dodany: 2014-10-30 13:25|Autor:

Książka: Przysmak konesera
Layman John, Guillory Rob
Notę wprowadził(a): wwwojtusOpiekun BiblioNETki

nota wydawcy


Tony Chu jest detektywem skrywającym dość dziwną tajemnicę. Tony Chu jest cybopatą, co oznacza, że odbiera mentalne wrażenia ze wszystkiego, co zjada. Oznacza to również, że jest świetnym detektywem śledczym – o ile pozbędzie się skrupułów związanych z tym, że musi zjeść fragment ciała ofiary morderstwa, by dowiedzieć się, kto ją zabił i z jakiego powodu. Zostaje przeniesiony do wydziału przestępstw szczególnych amerykańskiego departamentu ds. żywności i leków, najpotężniejszej na całej planecie organizacji stojącej na straży prawa, której zadaniem jest prowadzenie dochodzeń w najbardziej niezwykłych, paskudnych i zdumiewających sprawach.

"Przysmak konesera" to pierwszych pięć zeszytów zawierających pierwszą pełną historię zaskakującego, nieprzewidywalnego i przełamującego wszelkie konwencje komiksu. "Chew" to mroczna i obdarzona dużą dozą czarnego humoru seria komiksowa o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w "Chew" #1-5.

* * *

"„CHEW” to doskonały komiks. Jeden z tych, które łapią cię za uszy, odgryzają nos, plują ci nim w twarz, a mimo to przy jego lekturze pękasz ze śmiechu".
IGN.com

"Co pewien czas pojawia się dzieło, które wykracza poza wszelkie oczekiwania odbiorców i wstrząsa całą branżą. Ostatnim takim przykładem jest „CHEW” – komiks pełen zaskakujących pomysłów, które są nie tylko inteligentne, ale również zabawne".
iFANBOY.com

"Najbardziej niepokojący i niesamowity komiks, jaki pojawił się na rynku".
COMIC PANTS.com

[Mucha Comics, 2014]

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 214
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: