Dodany: 29.09.2014 11:55|Autor: Sylwia_

Nagrody, nagrody

Nagrody główne w konkursie na najlepsze recenzje sierpnia otrzymują: Oke Mani za tekst „Co najgorsze, wilk może okazać się czymś więcej, niż się wydaje” o książce "Czarna Wenus" oraz  Majkanew za tekst "I ty należysz do współczesności” o książce "Nie lubię kotów".

Ponadto spośród autorów recenzji opublikowanych w sierpniu postanowiliśmy wyróżnić BiblioNETkowiczów:

Meszuge za tekst "Piekło kobiet – tak daleko i tak blisko...” o książce "Alkoholiczka".

Jose za tekst "Nie tacy masoni straszni” o książce "Polskie ścieżki masonerii".

Cynthia za tekst "Londyn w odcieniach szarości” o powieści "Szkarłatny płatek i biały".

Ktrya za tekst "Krótka historia grafiki” o powieści "Krótkie teksty o sztuce projektowania".

Nagrodą główną są książki/książka o wartości do 70 zł, które autor zwycięskiej recenzji wybiera samodzielnie. Autorzy wyróżnionych tekstów będą mogli wybrać nagrodę spośród książek objętych patronatem BiblioNETki.

Zwycięzcom gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się mailowo w sprawie nagrody. Sponsorem konkursu jest Ravelo Sp. z o. o.

Kolejnych nagodzonych recenzentów poznamy już 5 października.

Użytkownik: Meszuge 29.09.2014 21:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Nagrody głó... | Sylwia_
To miło, że zwiększyła się pula nagród. :-)
Użytkownik: gaiuss 29.09.2014 21:58 napisał(a):
Gratulacje!!!
Użytkownik: Ambroży 01.10.2014 00:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Nagrody głó... | Sylwia_
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców oraz wyróżnionych.
Użytkownik: Jose 03.10.2014 18:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Nagrody głó... | Sylwia_
Bardzo dziękuję za wyróżnienie, to mój pierwszy polecany przez Redakcję tekst i od razu udało się dostać nagrodę. Bardzo mi miło. : )

Gratulacje dla pozostałych wyróżnionych, pozdrawiam.