Dodany: 23.05.2014 14:06|Autor: mchpro

Wybory literackie

mark

Wybory Literackie to akcja polegająca na wyborze najważniejszych i najpopularniejszych polskich pisarzy przez jak największą grupę czytelników. Głosować można zarówno na klasyków, jak i na obecnie żyjących pisarzy. Wybory Literackie odbędą się już w niedzielę, czyli w dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Wybory Literackie są społeczną inicjatywą wspieraną i organizowaną w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

O tym, jak i gdzie można wziąć udział w Wyborach Literackich, można przeczytać na stronie wydarzenia: http://wyboryliterackie.pl/
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 24.05.2014 06:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Wybory Literac... | mchpro
Fajny pomysł.
Użytkownik: apsara 24.05.2014 19:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Fajny pomysł. | modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
czy ja wiem? taki trochę konkurs piękności 'mi się podoba to a tobie co innego'. gdyby akcje bardziej rozbudować, nie wiem, coś w stylu tworzenie kampanii w celu zapoznania się z programem/twórczością danego 'kandydata'.... a tak to jak w Polsce, obywatel przyjdzie, w chwili fantazji przy urnie kogoś odhaczy bo tak i pójdzie i zapomni ;)