Dodany: 18.05.2014 12:14|Autor:

Książka: Tajniki magii świec
Tern Berenika
Notę wprowadził(a): parilicium

Kiedy zapalamy świecę, jej potencjał energetyczny zespala się z energią naszego ducha, by wytworzyć siłę działającą zgodnie z naszą wolą. Nawet powszechny zwyczaj zdmuchiwania świeczki na urodzinowym torcie zawiera najważniejsze elementy magii świec – skupienie na płomieniu świecy, wizualizację życzenia i chęć, by się spełniło.

Posiadając odpowiednią wiedzę, możesz uczynić świece doskonałym narzędziem do wzmacniania swoich życzeń. Książka, którą masz w rękach to przewodnik, który poprowadzi cię przez magię świec, szczegółowo wyjaśniając aspekty kolorów i kształtów świec używanych do rytuałów. Znajdziesz tu praktyczne wiadomości związane z ich wyborem, przygotowaniem oraz scenariusze rytuałów magii miłosnej, finansowej i ochronnej.

Stosując się do szczegółowych wskazówek możesz oczyścić, ochronić lub wzmocnić siłę duchową, przyciągnąć obiekt uczuć czy też odsunąć złe wpływy nieżyczliwych ci ludzi. Korzystając z dualistycznej – kreacyjnej i destrukcyjnej – mocy żywiołu ognia możesz tak programować swoje intencje, by mogły właściwie się realizować w planie materialnym i duchowym.

Wzmocnij siłę pozytywnych intencji, dzięki energii magii świec!

[Illuminatio, 2014]