Dodany: 26.04.2009 20:13|Autor: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Kultura i sztuka> Film, teatr, telewizja

Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Żydowskie motywy". W dniach 28IV - 3 Maja w Kinie Muranów

Więcej info na str. htp://www.jewishmotifs.org.pl/Festival.html lub na str. kina Muranów http://www.muranow.gutekfilm.com.pl
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 20:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Więcej info na str. htp:/... | niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Zjadło w tytule, że w Warszawie.
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 20:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Zjadło w tytule, że w War... | niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Festiwal odbywa się pod patronatem Prezydent m.st Warszawy Hanny Gronkiewicz - Waltz oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego. Wstęp BEZPŁATNY.
Użytkownik: exilvia 26.04.2009 20:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Festiwal odbywa się pod p... | niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Uuu.. to będzie ciężko się na cokolwiek dostać. :(
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 20:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Uuu.. to będzie ciężko si... | exilvia
Niekoniecznie. Niektóre filmy puszczają około 12h więc kto w pracy temu...Ja się cieszę bo mam wolne. Jeśli mogę coś polecić/ zasugerować to może jak możesz umieść w planie takie filmy jak:
Po - lin. Okruchy pamięci.
Kraina zabawek.
Maria i Anna.
Przystanek Dłużek.
Niekończona historia. Marzec'68.
Użytkownik: exilvia 26.04.2009 20:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Niekoniecznie. Niektóre f... | niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Zapominasz o studentach. :-) Dzięki za polecanki. Ale chyba nie uda mi się na nic wyrwać. Ech.
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 20:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Zapominasz o studentach. ... | exilvia
Cholera, zapomniałam o braci studiującej. Do roboty sesja niedługo a nie po kinach się szlajać! Myślisz, że trafiłam do ich serc? A kochana nie mogłabyś spróbować w weekend?Toć 2 i 3 maja to weekend i festiwal wtedy od 12 do 21 jeszcze jest?!
Użytkownik: exilvia 26.04.2009 20:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Cholera, zapomniałam o br... | niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Mam zamiar być wtedy na wschodnich rubieżach Polski. ;-) Tam, gdzie już wzrok nie sięga. A tak, w dni przed weekendem, to nawet o 21 nie mogę.
Niebieski ptaku, widziałam, że Verdiana Cię już namiawiała, więc się przyłączę - pojaw się na spotkaniu B-netkowym. Np. tym, które próbuję zorganizować - środa 6 maja. :-)
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 21:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Mam zamiar być wtedy na w... | exilvia
A to fajnie, zawsze miło się wyrwać. Ja w tym roku raczej nigdzie nie odlatuję!! Co się zaś tyczy zaproszenia dzięki Wielkie ale to jest dzień po moich urodzinach i umówiłam się już.
Użytkownik: niebieski ptak{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 26.04.2009 20:27 napisał(a):
Filmy są powtarzane w poszczególne dni tyg. Program masz w pdf. {drukuj w poziomie} na str firmowej bo na muranowskiej nie podali chyba db. linku a program ze strony kina nie daje się wydrukować.