Dodany: 18.03.2009 18:05|Autor:

To nie kolejna książka z "tanią sensacją", ale dobrze udokumentowana i opracowana publikacja dla ludzi myślących i ceniących prawdę.

Apokalipsa - nuklearna zagłada, zniszczenie, globalna katastrofa - takie znaczenie nadajemy zazwyczaj temu słowu. Pokolenie egzystujące w cieniu atomowego grzyba, bezradne wobec narastającej przemocy, coraz bardziej przerażone niepewnością jutra. Co czeka nas w trzecim tysiącleciu? Czy jest coś, co zagraża naszej wolności? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego przemilczano pewne fakty z naszej historii i czy mogą mieć one znaczenie dla Twojego życia? A co z odpowiedzią na któreś z poniższych pytań?

- Czy nasza cywilizacja uniknie samozagłady?
- Kto decyduje o polityce i losach naszego świata?
- Co czeka nas w trzecim tysiącleciu?
- Jakie jest rozwiązanie zagadki tajemniczej liczby 666?
- Czego nie dowiemy się z przepowiedni Nostradamusa?
- Co mówią proroctwa na temat Watykanu, przyszłości Europy i USA?
- Co wiemy o objawieniach maryjnych i tajemnicach fatimskich?
- Czy czeka nas powrót średniowiecznej inkwizycji?
- Dlaczego już niedługo nie będzie można handlować w niedziele?
- Jakie jest ukryte znaczenie apokaliptycznych Bestii?
- W jakim celu zmieniono przykazania Boże?
- Czy jest ktoś, kto pragnie ograniczyć naszą wolność i demokrację?

"Książkę »Apokalipsa« polecam wszystkim, którzy w przystępny sposób chcą się zapoznać z tą najbardziej proroczą i tajemniczą księgą Pisma Świętego. Czyta się ją jak porywającą powieść sensacyjną, choć taką powieścią nie jest. Jest natomiast przekazem prawd biblijnych, które są drogowskazem do zbawienia. Książka w interesujący sposób odczytuje prorocze znaki czasu".
prof. dr hab. Bernard Koziróg

Przeczytaj książkę, którą właśnie trzymasz w rękach. Znajdziesz odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań, a co najważniejsze przekonasz się, że księga Apokalipsy może być dla Ciebie źródłem otuchy...

[Orion plus, 2002]