Dodany: 09.03.2009 22:00|Autor:

Książka: Magiczna chwila
Hannah Kristin
Notę wprowadził(a): vinga9

„Wspaniała powieść – szalona, promienna, tętniąca życiem. Kristin Hannah pisze z głębi swojego serca”.
Luanne Rice

„»Magiczna chwila« z pewnością powiększy grono czytelniczek Kristin Hannah, mistrzyni powieści dla kobiet”.
„Booklist”

Wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka.

W otoczonym lasami miasteczku Rain Valley pewnego dnia pojawia się dziwne, dzikie dziecko z wilczkiem w objęciach. Dziewczynka jest przerażona, nie mówi, a ciało ma pokryte bliznami. Przejęta jej losem komendantka policji wzywa na pomoc swoją siostrę, słynnego psychiatrę dziecięcego, Julię Cates, która wskutek nieszczęśliwych wydarzeń straciła renomę i pacjentów w Los Angeles. Czy lekarce uda się nawiązać kontakt z dzieckiem? Czy możliwe jest jego ocalenie?

Kristin Hannah jest autorką wielu bestsellerów, które „Publishers Weekly” i „Library Journal” wymieniały wśród najlepszych książek roku. W Polsce ukazały się m.in. „Cudowna moc miłości”, „Jedyna z archipelagu”, „Pomiędzy siostrami”, „Odległe brzegi”, „Wyśnione szczęście”.

[Świat Książki, 2008]

Użytkownik: anka7771 14.01.2012 17:09 napisał(a):
Odpowiedź na: „Wspaniała powieść – szal... | vinga9
Dawno nie czytałam książki, która tak by mnie poruszyła. Byłam ciekawa dalszych postępów rozwoju dziewczynki i jej losów. Problemy zawodowe bohaterki , jej ogromne zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za dziecko to uczucia które targają główną bohaterką. Nie mniej jednak polecam ją każdemu, gdyż owa "magiczna chwila" może także odnosić się do czasu jaki spędzimy czytając tę książkę.