Dodany: 22.11.2008 12:10|Autor:

Książka: Kroki w nieznane: Autobiografia
Branson Richard
Notę wprowadził(a): agnesines

"Niezwykły człowiek i niezwykła autobiografia - seks, balony, intryga i pieniądze".
"Sunday Business"

Richard Branson - genialny biznesmen i nieustraszony podróżnik. Jego życie napędza adrenalina i coraz to nowe wyzwania. We wszystkim, co robi, szuka dobrej zabawy. Twórca najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie - Virgin. Fundator wartej 25 milionów funtów Nagrody Klimatycznej dla tego, kto znajdzie sposób na zlikwidowanie grożących nam tragicznych skutków globalnego ocieplenia. Orędownik działań na rzecz opracowania odnawialnych źródeł energii - na badania nad nimi poświęcił 300 milionów funtów. Przyjaciel Wielkich Tego Świata, wie, że potrafi zmienić świat na lepsze i większość czasu poświęca na działalność charytatywną. Lada dzień sprawi, że kosmiczna turystyka stanie się rzeczywistością, a Virgin Galactic - pierwszym kosmicznym biurem podróży.

Ta najnowsza, rozszerzona i uaktualniona wersja autobiografii Richarda Bransona błyskawicznie stała się światowym bestsellerem. Nic dziwnego - pełna pasji, humoru i ważnych refleksji, sprawia, że nie można się od niej oderwać.

"Początkowo każde z tych indywidualnych przedsięwzięć było dla firmy krokiem w nieznane - przypominało nieco utratę dziewictwa. Ale, w przeciwieństwie do utraty dziewictwa, takie kroki możesz podejmować wielokrotnie, za każdym razem wchodząc w zupełnie inny świat. I tego właśnie zawsze chciałem dla Virgin. I nigdy bym tego nie zmienił".
Richard Branson

"Ta książka jest jak jazda na rollercoasterze... Przeczytaj o wszystkim tym, co nakręca tego olśniewającego człowieka".
"Spectator"

"Szczera i pełna humoru".
"The Times"

"W tym doskonałym bestsellerze Branson obnaża swoją duszę - i wszystko pozostałe. To książka, którą trzeba przeczytać".
"Business Age"

[Wydawnictwo Natalis, 2008]