Dodany: 10.11.2008 00:44|Autor:

Książka: Kiedy płaczą świerszcze
Martin Charles
Notę wprowadził(a): Astral

Co się stanie, gdy skrzyżują się ścieżki ciężko doświadczonego przez los mężczyzny pragnącego zapomnieć o przeszłości i dziecka rozpaczliwie walczącego o życie mimo braku nadziei na przyszłość?

Na rynku małego, sennego miasteczka siedmioletnia Annie zbiera pieniądze na transplantację serca, sprzedając lemoniadę. Reese przed sklepem rozmyśla o własnym życiu. Silny podmuch wiatru porywa zebrane przez dziewczynkę banknoty. Mężczyzna widzi wyjeżdżający zza rogu poobijany samochód dostawczy i trzepoczącą na wietrze żółtą sukienkę wbiegającej na ulicę Annie. Od tego momentu nic już nie będzie takie jak dawniej.

"Kiedy płaczą świerszcze" to niebanalna opowieść o pięknie życia, o miłości i odwadze, o szansach, które tak łatwo zmarnować oglądając się wstecz.

[WAM, 2008]

Wyświetleń: 1981
Użytkownik: milenaj 11.12.2009 12:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Co się stanie, gdy skrzyż... | Astral
Zabrałam się po południu i w nocy skończyłam. Troszkę irytowały mnie cudowne zbiegi okoliczności, ale historia bardzo wciągająca. Piekny klimat. Pomysleć, że kiedyś długo zastanawiałam się czy kupić i w końcu nie zdecydowałam się. Dobrze, że mam świetną bibliotekę, ktora wyłapuje nowości.