Dodany: 07.11.2008 17:42|Autor:

Książka: Toy Land
Szmidt Robert J.
Notę wprowadził(a): michal1985

Tym razem to nie robota dla Toy, tylko dla jej dobrego znajomego, Dantego, najemnika nad najemnikami. Właśnie go rozmrozili po dwustu latach odsiadki. Ma nowe komando, a w nim rzeźników z Księżyca, czyli Leo i Jar’a Ducksonów, znanych jako najbardziej mordercze bliźniaki Układu Słonecznego.

Przed nimi Nowy Raj, który działa po staremu. Przed nami Krzysztof Krawczyk, który nie śpiewa, lecz dowodzi, mordercza walka o władzę i wielkie pieniądze oraz Obcy, którzy naprawdę Cię zaskoczą. Podobnie jak żonglerka motywami i skojarzeniami z mniej lub bardziej odległych galaktyk.

Witaj w Krainie Zabawek!

Dla jasności – ale to TAJNE/POUFNE – "Toy Land" Roberta J. Szmidta powstał w 2001 roku z inspiracji "Toy Trek" Andrzeja Ziemiańskiego. Jak wynika z naszych materiałów operacyjnych, zostało to przez obu pisarzy ukartowane, a nawet uknute.

[Fabryka Słów, 2008]

Wyświetleń: 1911
Użytkownik: Astral 08.11.2008 00:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tym razem to nie robota d... | michal1985
Nie ma zaskoczenia, producent czytadeł, nomen omen Fabryka Słów, po raz kolejny zniechęca do swojej książki głupawą, żenującą notą. Ludzie, czy wy nie umiecie pisać not nie dla przygłupów?!!!