Dodany: 06.11.2004 20:22|Autor: martus007

Kolejny hit Pani Meg.

Tym razem pani Meg pisze o dziewczynie mieszkającej w Waszyngtonie, nie będącej jedynaczką, a wręcz przeciwnie, średnim dzieckiem w pięcioosobowej rodzinie. Samantha czuje się najgorsza spośród córek Madisonów. Jej starsza siostra jest cherleaderką w szkolnej drużynie, młodsza - małoletnim geniuszem. Natomiast Sam umie doskonale rysować.
Za złe oceny rodzice każą jej chodzić na prywatne lekcje rysunku, na które Sam wcale nie ma ochoty. Własnie podczas kiedy zrywa się z jednej, przypadkowo ratuje... prezydenta Stanów Zjednoczonych! Czyn godny pochwały, ale jak tu pochwalić się rodzicom, kiedy będzie musiała się przyznać, że uratowała głowę państwa tylko dlatego, że zerwała się z lekcji?

Kolejne dzieło pani Cabot, napisane lekkim językiem, wspaniałym do pocytania. Polecam.

Użytkownik: Fanka_R+ 10.04.2005 14:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Tym razem pani Meg pisze ... | martus007
A ta książka bardzo mi się podobała ;)
Wesoła, dziewczyna nosi martensy (rulez) i wogóle jest spoks ;)
Pokazuje też miłość i przekór dziewczyny. Świetna :D Baaardzo mi się podobała ;) No i podoba mi się Waszyngton (jako miasto :D). Dużo spokojniejsze niż NY, o którym zazwyczaj mowa :D
Fajne, fajne :D Polecam.