Dodany: 03.05.2008 14:24|Autor: aśka16{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Ogólne> Matury

pozytywne fluidy dla maturzystów;)

Wierzę w przekazywanie pozytywnej energii od jednego człowieka do drugiego i w związku z tym apeluję o wszelkiego rodzaju życzenia: powodzenia, połamania pióra i pogięcia języka etc dla tegorocznych maturzystów, do którego to szacownego i znerwicowanego grona ja także się zaliczam:-]
Przesyłamy dobre wibracje, Kochani Biblionetkowicze!!!:)))

Rozpocznę łańcuszek osobiście;)

Dla wszystkich maturzystów ode mnie werbalny kopniak na szczęście i tradycyjne życzenia powodzenia (etnologicznie rzecz biorąc, mogę się jeszcze uważać za góralkę, więc są to właściwie życzenia spod samiuśkich Tater;-))
Użytkownik: goszka89 03.05.2008 18:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Wierzę w przekazywanie po... | aśka16{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Użytkownik: kala175 04.05.2008 12:04 napisał(a):
Odpowiedź na: :) | goszka89
Ja też łączę się z maturzystami w ich bólu (bo za rok czeka mnie to samo!). I życzę łatwych tematów i pytań oraz tego, żeby ich stres nie zeżarł doszczętnie! Powodzenia!
Użytkownik: go_siaa 04.05.2008 15:53 napisał(a):
A więc powodzenia dla wszystkich maturzystów. Tych biblionetkowych i nie tylko:) Aby w razie przyćmienia umysłu wszystko się przypomniało! Trzymam kciuki!
I piszcie jak wam poszło...
Użytkownik: BB_Gandzia 04.05.2008 21:30 napisał(a):
Odpowiedź na: A więc powodzenia dla wsz... | go_siaa
Nie dziękujemy i wierzymy,że będzie dobrze :)

A czego się spodziewacie jutro na polskim?:>
Użytkownik: assia 04.05.2008 21:31 napisał(a):
Dużo szczęścia!!!
Będzie dobrze!
Użytkownik: kasia_olsztyn 09.05.2008 15:03 napisał(a):
Nie dziękuję bardzo:) Właśnie siedzę nad prezentacją, którą mam we wtorek. Temat sympatyczny, bo o buncie w muzyce rockowej, ale mimo wszystko się stresuję. I dołączam się do życzeń... Powodzenia!!:)