Dodany: 27.04.2008 22:24|Autor: MrMojoRisin'

Hołd dla ikony psychodelicznego rocka.

Książka ''No one here gets out alive'' trafiła w moje ręcę całkiem przypadkowo. Był to prezent gwiazdkowy dla mojego brata. Tematyka wydała mi się ciekawa albowiem od zawsze lubiłam czytać biografię. Okazało się, że lektura tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się od niej oderwać, czytając kolejny rozdział o burzliwym życiu lidera grupy - Morrisona.
Tak na prawdę od tego zaczęla sie moja przygoda z Doorsami. Nie majac wczesniej stycznosci z dyskografia zespolu, chlonelam kazdy dzwiek melodii i kazde slowo tekstu. Zafascynowała mnie nie tylko tworczosc The Doors ale sama postac James'a Douglasa Morrisona.
Z pewnoscia jest to najlepsza ksiazka opowiadajaca historie tego zespolu rzetelnie i z pikantnymi szczegolami. W obowiązku kazdego prawdziwego i godnego fana zespolu The Doors jest przeczytanie tej ksiazki.

,, Ludzie są dziwni, gdy jestes obcy
Twarze są wstrętne, gdy jesteś sam''
( People are strange)
Wyświetleń: 1994
Użytkownik: Dżonas 04.01.2010 20:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Książka ''No one here get... | MrMojoRisin'
Doorsi mają w sobie coś z nieprawdopodobności, nie wiem, czy to zasługa samego Jima, Raya i jego boskich grabi, zesłanych przez Boga rocka, które wraz z tekstami Morrisona doprowadzały mnie nieraz do stanu upojenia, hm, tu brakuje słowa, nazwijmy to upojeniem 'muzycznym', bowiem o muzykę się tu rozchodzi. Doorsi wykupili sobie za życia piekelne czeluście, a Jim gorzko zapłacił za niśmiertelność swoją, i zespołu.