Dodany: 13.02.2014 22:03|Autor:

Książka: Aria, nie!: Skuteczne rozwiązywanie problemów
Gałuszka Jacek (ur. 1965)
Notę wprowadził(a): margines

„Lubię, gdy autorzy poradników naprawdę wiedzą, o czym piszą. I tak właśnie jest w przypadku książki Jacka Gałuszki. Tłumaczy on jasno, jak wychować psa, a polecane przez niego metody są łatwe dla opiekuna, miłe dla psa i – co równie ważne – skuteczne. Pamiętajmy także o tym, że psy to zwierzęta stadne. Z mojego doświadczenia wynika, iż kupno drugiego czworonoga może pomóc w rozwiązywaniu problemów. Książka jest świetna, gorąco ją więc polecam”.

Dorota Sumińska, lekarz weterynarii, autorka książek o zwierzętach, m.in. „Szczęśliwy pies” i „Szczęśliwy kot”

Wszystkie metody zaprezentowane w tej książce zostały przez autora wielokrotnie sprawdzone i, co najważniejsze, naprawdę działają!

„»Aby odnieść sukces w ćwiczeniach z psem, wystarczy wydać komendę o jeden raz więcej niż liczba nieodpowiednich reakcji zwierzaka« - pisze Jacek Gałuszka i dzieli się z nami bezpiecznymi i skutecznymi sposobami na poprawienie zachowania naszych podopiecznych. Gdy przeczytasz tę bogatą w przykłady książkę, spojrzysz na swego psa jak na potrzebującego pomocy przyjaciela i będziesz wiedział, co robić, by wasze wspólne życie było jeszcze wspanialsze niż do tej pory”.

Magdalena Ciszewska, portal Psy.pl

[Galaktyka, 2013]