Dodany: 25.01.2014 09:41|Autor:

Książka: Po drugiej stronie
Brown Michael H.
Notę wprowadził(a): Jose

"Po drugiej stronie" jest publikacją wyjątkową. Jest tyle powodów, dla których warto przeczytać tę książkę! Jednym z nich jest to, iż stanowi próbę odpowiedzi na jedno z najbardziej nurtujących człowieka pytań: co dzieje się z nami po śmierci?

To co stanowi o wartości tej książki to jej pozytywne przesłanie. Jest zapisem świadectw osób, które doświadczyły "przejścia na drugą stronę". Ich autentyczny przekaz może odmienić nasze życie i uczynić go lepszym, a przede wszystkim możemy lepiej zrozumieć wszechogarniającą miłość Boga. W obliczu spraw ostatecznych: śmierci i życia wiecznego, nieba, piekła, czyśćca zupełnie inaczej spojrzymy na nasze życie i postępowanie.

Michael H. Brown, były dziennikarz śledczy, autor ponad dwudziestu książek, w tym bestsellerów takich jak "The Final Hour" oraz "After Life". Pojawił się w wielu programach telewizyjnych i audycjach radiowych jako ekspert, wypowiadając się na tematy, którymi zajmuje się w swoich książkach.

Jest współautorem wielu publikacji, począwszy od "Reader’s Digest" po "The Atlantic Monthly". Mieszka w Palm Coast na Florydzie z żoną Lisą i trojgiem dzieci. Jest dyrektorem katolickiego portalu informacyjnego Spirit Daily (www.spiritdaily.com).

[Wydawnictwo M, 2013]