Dodany: 31.12.2013 06:44|Autor: UzytkownikUsuniety08​252023075941

Książki i okolice> Zestawienia tematyczne

Jaka książka na prezent dla mamy?

Nie podaję hobby ani zainteresowań. Wiek: 50 lat. :) Liczę na Waszą pomysłowość :)).
Użytkownik: verdiana 31.12.2013 08:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Nie podaję hobby ani zain... | UzytkownikUsuniety08​252023075941
Moja mama lubi różne psychologiczne poradniki, często jej kupuję różne z Czarnej Owcy, mają świetne wyprzedaże.
A ostatnio kupiłam jej to Kiedy doskonałość nie wystarcza: Jak sobie radzić z perfekcjonizmem (Anthony Martin M., Swinson Richard P.)
Użytkownik: modem2{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 31.12.2013 11:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Nie podaję hobby ani zain... | UzytkownikUsuniety08​252023075941
Każdy szczyt ma swój Czubaszek (Andrus Artur, Czubaszek Maria) do pośmiania i wspominania [m. in. czasów PRL - bo to Twojej Mamy i mojej część młodości]
Polska mistrzem Polski (Varga Krzysztof) intelektualna i językowa torpeda
Hitman (Machulski Juliusz) ja po prostu kocham - 3 spośród wielu - filmy Machulskiego, a więc i jego kocham
Madame (Libera Antoni) z wyjątkiem marnego fragmentu o rewolucji w Hiszpanii [bez ważnego związku z fabułą], którym proszę się nie zniechęcać, powieść-perełka językowo-fabularna
Kiełbasa i sznurek (Bralczyk Jerzy, Ogórek Michał) dla miłośników [nieprofesjonalistów] języka i intelektualnej zabawy na najwyższym poziomie

tego nie znam, ale może być fajne bo Wideotekę Dorosłego Człowieka i Prowadzących uwielbiam:
Ludzkie gadanie: Życie, rock and roll i inne nałogi (Szabłowska Maria, Szewczyk Krzysztof)

tego też nie znam, ale ABBA to jednak klasyka klasyki muzyki pop
Użytkownik: tesza 31.12.2013 16:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Nie podaję hobby ani zain... | UzytkownikUsuniety08​252023075941
Wszystko z miłości (Ligocka Roma), dla mojej mamy ten prezent się sprawdził.
Użytkownik: AdamP-ce 31.12.2013 16:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Nie podaję hobby ani zain... | UzytkownikUsuniety08​252023075941
Regina Brett "Jesteś cudem" - książka-prezent ciepło przyjęty i chłonięty stronami w szybkim tempie przez mamę czytelniczkę ;)