Dodany: 16.12.2013 11:55|Autor: Sylwia_

Admin pisze czyli... BiblioNETkowa księgarnia: reaktywacja!

Admin w Adminniku opisuje nowe, ważne przedsięwzięcie:

"Uruchamiamy znów biblionetkową księgarnię!

Wracamy do pomysłu biblionetkowej księgarni, który uskutecznialiśmy kilka lat temu. Zakupy książkowe wykonane w biblionetkowym sklepie będą wspierały BiblioNETkę, dlatego będzie to dla nas wszystkich dodatkowy sposób na rozwijanie serwisu.

Wybór nie był łatwy, ale Lideria to księgarnia z tradycjami, szeroką ofertą i potężnym zapleczem logistycznym.

Już mamy okładki oraz dostęp do bazy książek, z której będziemy mogli np. uzupełnić luki w BiblioNETce (np. literatura specjalistyczna). W drugą stronę BiblioNETka będzie się w przyszłości chwalić w księgarni swoimi ocenami i recenzjami (oczywiście z linkiem do nas po więcej informacji). Czyli to samo co kiedyś, tylko dużo lepiej.

Kto chciałby jeszcze zrobić zakupy świąteczne i przy okazji wspomóc BiblioNETkę proszony jest o skorzystanie z poniższej linki: Lideria.pl

Zajrzyjcie do środka i powiedzcie co myślicie. Mamy bezpośrednią gorącą linię z szefostwem i nareszcie będziemy mogli kształtować księgarnię pod społeczność BiblioNETki, a nie odwrotnie.

Z ostatniej chwili: wszystkie BiblioNETkowe patronaty mają aktualnie 20% promocję!."

Źródło: Adminnik "BiblioNETkowa księgarnia: reaktywacja!".