Dodany: 08.11.2013 21:15|Autor:

Książka: Moje wypieki i desery
Świątkowska Dorota
Notę wprowadził(a): agnesines

Moje wypieki.com to najsłodszy i najbardziej popularny blog w polskiej blogosferze. Autorką jest Dorota Świątkowska, mama dwojga dzieci, z wykształcenia ekolożka, entuzjastka literatury kulinarnej uzależniona od pieczenia.

Książka "Moje wypieki i desery" zawiera przepisy zebrane przez ponad sześć lat blogowania, ozdobione pięknymi autorskimi zdjęciami. Znalazły się tu wielokrotnie przetestowane receptury na boskie serniki, najlepsze ciasta drożdżowe, muffinki i babeczki, lody i mrożone desery, ciasta czekoladowe i z owocami, kruche tarty i torty, a także tradycyjne makowce, szarlotki, mazurki i wiele innych.

To mała wypiekowa biblia i niezbędnik każdego miłośnika pysznych słodkości!

Książka stała się bestsellerem już w pierwszych godzinach pojawienia się w przedsprzedaży.

Dorota Świątkowska urodziła się w Słupsku, jednak obecnie wraz z mężem i dwiema córkami mieszka w Walii. Jej blog od początku istnienia cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W 2008 roku otrzymała za niego nagrodę Blog Roku w kategorii "Moje zainteresowania i pasje", a w roku 2010 zdobyła tytuł Bloger 2009 Roku w kategorii "Życie", zajmując pierwsze miejsce.

[Egmont Polska, 2013]