Dodany: 19.10.2013 23:19|Autor: papetka

Wszystkie barwy lata

W życiu wiele rzeczy dzieje się przypadkiem. W taki właśnie sposób poznają się główni bohaterowie powieści "Barwy lata". On,Martin Cartner, gwiazdor drużyny hokejowej i ona, May Taylor, organizatorka wesel, samotna matka 6-letniej dziewczynki. Każde z nich niesie swój własny bagaż życiowy. Córka May widzi duchy, słyszy je i rozmawia z nimi. Jeden z nich, duch zmarłej córki Martina, postanawia pomóc mu uporać się z przeszłością. W tym celu posługuje się małą Kylie. Cartner i May zakochują się w sobie i biorą ślub. Jednak zanim hokeista pogodzi się z przeszłością przejdzie ciężką próbę. U jego boku niezachwianie stoją żona z przybraną córką. Czy prawdziwa miłość zwycięży? Czy łatwo jest wybaczyć?

Luanne Rice napisała ciepłą opowieść o tym, że niemożliwe staje się możliwe, o sile prawdziwej miłości, o wzlotach, ale również i o upadkach. "Barwy lata" to powieść o bólu spowodowanym stratą kochanej osoby oraz o trudnej sztuce wybaczania.

Barwy lata (Rice Luanne)