Dodany: 25.09.2013 13:37|Autor: Ayame

Czytatnik: czytatnik

Takie moje narzekania na Fintę

Od jakiegoś czasu wymieniam się książkami przez serwis finta.pl. W pewnym momencie otrzymałam propozycję prywatnej wymiany, poza portalem, o ile znajdę coś interesującego ze schowka oferującej mi to użytkowniczki. Nauczona ufności po wszystkich moich prywatnych biblionetkowych wymianach, które zawsze kończyły się zadowoleniem obu stron, wybrałam sobie "Życie Pi", które chciałam otrzymać w zamian za "Osobliwy dom Pani Peregrine". Książkę wysłałam następnego dnia, użytkowniczka miała wysłać swoją do końca tygodnia. Było to na początku lipca. Do tej pory książki nie zobaczyłam, pomimo coraz ostrzejszych ponagleń. Co więcej, widać było, że użytkowniczka loguje się regularnie, a w dodatku "Życie Pi" nie jest usunięte z jej schowka i w każdej chwili ktoś może je pobrać.

Bardzo żałuję, że się zgodziłam na tę wymianę! :/ Gdyby to było oficjalne, to ktoś dostałby zero punktów i negatywny komentarz, a tak, to nawet nie mogę nic z tym zrobić.

W każdym razie pragnę przestrzec wszystkich przed wyłudzaczką książek o nicku nocnamalpa, ponieważ wiem, że sporo osób tutaj również korzysta z Finty.