Dodany: 18.09.2013 14:22|Autor:

"»Dlaczego kobiety uprawiają seks« to książka oparta na gruntownej wiedzy naukowej, a przy tym niesłychanie przystępna. Szczerość wypowiedzi badanych kobiet połączona z wyczerpującą wiedzą autorów na temat wszystkiego, co się wydarzyło w badaniach nad seksualnością w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, zaowocowały najbardziej fascynującym i pouczającym studium kobiecej seksualności od czasu publikacji raportu Kinseya, »Sexual Behavior of the Human Female«".

Mary Roach, autorka książki "Bzyk. Pasjonujące zespolenie nauki i seksu"

"Znakomita książka! Dzięki lekturze »Dlaczego kobiety uprawiają seks« dowiesz się, co podnieca kobiety, a co je odstręcza, poznasz mechanizmy fizjologiczne tkwiące u źródeł pożądania i podniecenia seksualnego, przekonasz się, jakie następstwa pociąga za sobą uprawianie seksu w celu pokrzyżowania planów partnera lub rozpalenia jego zmysłów, i zdasz sobie sprawę z niezwykłej złożoności pożądania seksualnego. Dwoje wiarygodnych i pełnych życzliwości ekspertów przekazuje nam wiedzę, a jednocześnie zapewnia doskonałą rozrywkę. Czy można chcieć więcej?"

Sandra Leiblum, współautorka książki "Getting the Sex You Want"

"Książka »Dlaczego kobiety uprawiają seks« obfituje w opisy fascynujących badań, które pomogą Czytelnikowi zrozumieć i docenić jego seksualne Ja".

Christiane Northrup, autorka książek "The Secret Pleasures of Menopause" i "The Wisdom of Menopause"

"»Dlaczego kobiety uprawiają seks« to fascynująca podróż po współczesnej wiedzy psychologicznej i biologicznej na temat kobiecych motywów seksualnych. Meston i Buss - para pierwszorzędnych naukowców i utalentowanych pisarzy - odpowiadają na pytanie, którego nikt inny nie odważył się zadać".

Daniel Gilbert, profesor psychologii na Uniwersytecie Harvarda, autor książki "Na tropie szczęścia"

[Smak Słowa, 2010]