Dodany: 12.07.2013 22:17|Autor:

Gregg Braden - autor bestsellerów "New York Timesa", uczestnik licznych międzynarodowych konferencji oraz gość programów telewizyjnych i radiowych. W swoich książkach ośmiela się przekroczyć tradycyjne granice nauki i religii, wskazując rozwiązania najistotniejszych problemów naszych czasów.

"Kod Boga" stanowi wynik dwunastoletnich badań i osobistych poszukiwań Autora, których efektem jest odkrycie namacalnej i niezaprzeczalnej zasady jedności wszystkich ludzi. Gregg Braden odnalazł boską więź łączącą kod genetyczny wszystkich form życia na ziemi.

Nieważne, do kogo zanosisz codzienne modły - czy jest to Allah z Islamu, Pan z religii judeochrześcijańskich, Najwyższy Bóg z tradycji hinduistycznych czy też Wielki Duch Indian - wszyscy oni są jednym i tym samym Bogiem. Pomyśl, jak wiele ran można by uleczyć, wiedząc, że prześladowania, czystki etniczne, wojny religijne i inkwizycje odbywające się, przez ostatnie dwa tysiące lat, w imię boże wyrosły z niewłaściwego rozumienia jednego ponadczasowego przesłania!

Gdy prawie jedna trzecia narodów na całym świecie uwikłana jest w konflikty zbrojne, pojawiła się obietnica lepszej przyszłości. Czy ktoś podniesie rękę na drugiego człowieka mając świadomość, że wyrządzi tym samym krzywdę... Bogu, Bogu który jest w nim samym?

[Studio Astropsychologii, 2012]