Dodany: 07.01.2008 15:25|Autor: Enkidu85

Czytatnik: yakamoz

koniec aferki (oby)

uf... trwało to troszkę:)
warto było się pomęczyć z niektórymi tutaj i narobić sobie wrogów (super na starcie połowa z was mnie nienawidzi^^) bo dzięki temu znowu można powrócić do tematów które miały być sednem tego czytatnika. Szkoda, że dwie doby i dwa tematy zmarnowane musiały zostać na niepotrzebne awantury. Ale atmosfera szybko powinna wrócić do stanu sprzed całego tego zamieszania.

Aha jeszcze parę małych spraw:
1. Poza tematem o opowiadaniu, tym który właśnie piszę i tym który miał być pożegnalny - poruszane tu tematy są trudne i kontrowersyjne (nawet jeden z tych wyżej wspomnianych potrafił wywołać niepotrzebne zamieszanie). Dlatego miałbym małą prośbę do użytkowników którzy będą się tu wypowiadać w przyszłości. Każdy ma prawo do swojego zdania, każdy ma prawo też zaprezentować je innym, tylko róbcie to na spokojnie i nikogo na siłę do własnych poglądów nie zmuszajcie. To na pewno na zdrowie nam wszystkim wyjdzie.

2. Pomoże mi ktoś zdefiniować hasło troll? bo usłyszałem je dziś pod swoim adresem i go nie mogę rozgryźć. to ma znaczyć że jestem zielony, szkaradny, śmierdzę, szybko się regeneruję i lubię wyżywać się na słabszych?(bo mniej więcej tak mają się sprawy z tymi trollami z kart powieści fantasy). Spotkałem się też z drugim określeniem Trolla - całkiem niedawno, a i tak go nie pamiętam. Chodzi chyba o kogoś kto włazi na portale internetowe by szerzyć chaos, uprzykrzać życie innym i generalnie chodzi mu tylko by było głośno (o nim) i nieprzyjemnie (tą definicję sam sobie właśnie utworzyłem nie wiem jak się ma do tej właściwej ale z grubsza chodzi w niej o to samo). Niezależnie od tego o którą opcję chodzi - ktoś powinien 2 razy zastanowić się nim mnie tak nazwał. bo co do 1 nikt z was mnie nie zna więc niby skąd wiecie, że taki jestem? a jeśli chodzi o tego jakiegoś dziwnego netowego trolla to zaznaczam, że siedziałem sobie i nikomu nie wadziłem aż wpadł tłum z pochodniami i widłami, twierdząc, że dla takich jak ja nie ma tu miejsca - nie ja zacząłem ten dym, działałem w samoobronie i niczego nie żałuję, gdyby nie egoizm innych objawiający się na mówieniu mi o czym mam prawo pisać a o czym nie do dziś ani długo jeszcze potem nie było by tu awantury żadnej.

Ma to wszystko taką dobrą stronę, że wcześniej znałem tu dosłownie jedną osobę, a teraz przynajmniej kilka mogłem poznać jako osoby bądź otwarte i inteligentne, bądź też jako jednostki wulgarne i ze skłonnością do pieniactwa (osobną kategorią jest Krasnal który co prawda wjeżdżał na mnie ciągle na równi z innymi ale nie zjechał chyba w tym co robi poniżej pewnego poziomu jaki dyktowałaby kultura - za to go szanuję).

PS: dzięki Tym wszystkim którzy udzielili mi poparcia (nawet takiego częściowego w przerwach w krytykowaniu mnie;P) miło, że ktoś raczył "zniżyć się" by mnie zrozumieć. Sądzę że teraz gdy będę stosował się do tych waszych zasad pisowni, a ci którzy zioną do mnie nienawiścią dali mi blokadę - z pozostałymi urzytkownikami (a co i tak chyba każdy z was będzie teraz pisał do mnie ten wyraz z błędem - że niby ma mnie to obrazić czy coś, więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak nadal się w nim "mylić") będzie można wreszcie odbyć parę spokojnych wymian poglądów z których wszyscy (mam nadzieję) wyniesiemy jakieś nowe wiadomości (bo o to głównie chyba chodzi - także w waszym hobby)

PS2: a jak ktoś zamierza kontynuować poprzedni spór to proszę nie robić chlewu i tutaj - tam są 2 tematy już zaśmiecone, wyżyjcie się tam!

to tyle - pozdrowionka (dla tych którzy nie bawili się w blokowanie więc je zobaczą)

Użytkownik: Enkidu85 07.01.2008 15:30 napisał(a):
Odpowiedź na: uf... trwało to troszkę:)... | Enkidu85
ok pośpieszyłem się z wnioskiem, że tamta sprawa skończy się tak szybko. najwidoczniej jeśli zamierzam tu pozostać pisane jest mi bez końca walczyć z agresją co niektórych z was a na to już troszkę sił mi brakuje. A i sensu w tym zbyt wiele nie ma - od samego początku moja obecność tu miała na celu przedstawianie swoich poglądów i poznawanie waszych a w całym tym chaosie od kilku dni trwającym nie było do tego ani jednej okazji i już żadnej raczej nie dostanę.

przekażcie mamutom, kozakom i innym pieniaczom, że wygrali.

pozdrowionka i pa - nie bez żalu bo jednak początek był bardzo obiecujący
Użytkownik: imp >:-) 07.01.2008 20:49 napisał(a):
Odpowiedź na: uf... trwało to troszkę:)... | Enkidu85

[Ciach]

Dopóki Kret nie uruchomi zawieszania wątków czytatkowych (na razie to nie działa), będę kasował wypowiedzi tu i w poprzedni wątku dlatego że autor ma bana i nie może odpowiadać.

Imp: bardzo wyraźnie, i nawet boldem napisałem, że jeżeli ktoś ma pytania (w szczególności jeśli kwestionuje moje decyzje) to ma się do mnie zgłaszać na majla. Wybrałeś formę inną, łamiąc Regulamin na który wcześniej wyraziłeś wyraźną i świadomą zgodę. Ban do odwołania.

Resztę proszę o niedowalanie zbanowanym, bo nie mogą odpowiedzieć. W ogóle proszę o niedowalanie komukolwiek, nie wszystko wyczyściłem a zostały tam rzeczy niechlubne i wcale nie takie szlachetne z obu stron, więc nie jest to powód do satysfakcji w tej chwili dla nikogo.

Pytania proszę na majla.

Admin