Dodany: 2007-12-24 22:41|Autor: nisha

Z tłocznego worka wyłowione


Worka w postaci antologii nie kupiłam, a pożyczyłam, więc narzekać nie będę, że dość lekki był. Dodźwigałam do domu bez trudu, zwłaszcza że większość kotków wysadziłam po drodze. Zero skrupułów, niestety.

Pupile Dębskiego, Kalickiego, Goraja i Lewandowskiego wyskoczyć musiały. Dwa pierwsze - za mruczenie na natrętną melodię amerykańską, dwa kolejne - za szczególne upodobanie do knajp. Spragniony fantazji erotycznych kastrat Żerdzińskiego następny był. Po nim - futrzaki Wolskiego i Żółtowskiej, o których za miesiąc nie będę już pamiętać, bo jedyne, co mogę im zarzucić, to brak zarzutów. Pomysł Zimniaka banalny mi się wydał. Jeśli już miałabym ewentualnie się nad jego kotką zlitować, to wyłącznie ze względu na pewne jabłuszko.

Przygarniam koty Białołęckiej, Dukaja, Kołodziejczaka i Sapkowskiego, z naciskiem na ostatnią trójkę. Kot-przyczyna, kot-posłaniec, Kot z Cheshire. Wypolerowane miseczki w kuchni stoją. Tylko - i tu problem - gdzie ja ostatni raz widziałam mleko?

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 3661
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 3
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2008-01-03 17:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Worka w postaci antologii... | nisha
U mnie został Sapkowski, Kalicki, Kołodziejczak i Wolski.
Użytkownik: jakozak 2010-11-15 09:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Worka w postaci antologii... | nisha
Pierwsze opowiadanie Sapkowskiego z Aluzjami do Alicji genialne - gdyby nie ta maniera autora nadmiernego dodawania obcojęzycznych cytatów. Wprawdzie jakieś 70% rozumiem, ale drażni mnie to.
Ocenianie opowiadań jest trudne. Niektórych nie da się tolerować - przekleństwa, albo komputerowy język, inne bardzo dobre.
W sumie oceniłam na trzy.
A w ogóle to rozczarowałam się, bo były mało kocie.
Użytkownik: beakwi 2011-01-10 14:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Worka w postaci antologii... | nisha
U mnie to samo! Dukaj, Sapkowski, Kolodziejczak :)
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: