Dodany: 30.03.2013 14:31|Autor: olga41

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Sprzedam: fantasy! Paolini, Pilipiuk, Zagańczyk, Tolkien- komplety

Hej ;)

mam do sprzedania kilka serii, których nie chcę rozdzielać. Oto one:

1. "Dziedzictwo" Paoliniego - wszystkie 5 tomów w miękkich oprawach. Eragon w stanie takim sobie, Najstarszy w dobrym, a Brisingr i oba Dziedzictwa w bardzo ładnym. Foty z dokładnym stanem książek:
100zł

2. Księżniczka, Kuzynki i Dziedziczki Pilipiuka. Raz czytane, stan idealny. Foty:
80zł

3. "Czarna Ikona" Zagańczyka- oba tomy w bardzo dobrym stanie. Foty:
20zł

4. "Władca Pierścieni"- wszystkie 3 tomy w dobym stanie. Wydawnictwo Amber- to starsze wydanie, czarne twarde oprawy w obwolutach ze złotymi paskami. Fot nie mam, ale mogę zrobić, jak ktoś pragnie.
90zł.

Mam jeszcze na wymianę- ale to już dla psycholi- Tolkieny wydane przez Atlantis. Mam Władcę i Niedokończone opowieści, a w zamian z tej samej serii potrzebuję: Księga zaginionych opowieści, Ostatnie legendy śródziemia, Mgły Avalonu Bradleya lub Ziemiomorze Le Guin

POSZUKUJĘ!
Pani jeziora Sapkowskiego- ale koniecznie białe wydanie z Super Novy, w ładnym stanie (ostatnia do kolekcji mi brakuje)
Dziedzictwo tom II Paoliniego- w twardej oprawie- też brakuje do kolekcji- sprzedaję miękknie oprawy, bo zapragnęłam mieć serię w twardych :D
Użytkownik: olga41 30.03.2013 14:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej ;) mam do sprzedan... | olga41
Aaam i jeszcze 5.
Agent JFK- Zambocha- tomy 1,2,3,4 i 7 w stanie "przedudnej urody", po 15zł za sztukę