Dodany: 19.03.2013 00:00|Autor: Małgorzata_

Niekonwencjonalne spotkanie z Jakubem Ćwiekiem w Warszawie

21 marca (czwartek) między 16.00 a 18.00 głównymi arteriami Warszawy będzie krążył specjalny tramwaj z autorem fantastyki Jakubem Ćwiekiem na pokładzie. W ten niecodzienny sposób pisarz chce promować swoją najnowszą powieść pt. „Dreszcz”.

W trakcie tramwajowej imprezy, która ma przebiegać pod hasłem „Pierwszy dreszcz wiosny – wagaruj z Ćwiekiem”, będzie okazja do zakupienia powieści i koszulek, rozmowy z pisarzem oraz zdobycia pamiątkowego wpisu i premierowego wysłuchania singla promującego książkę.

Zapowiadana trasa przejazdu tramwaju wygląda następująco: Metro Marymont – Ks. Popiełuszki – Al. Jana Pawła II – Rondo Radosława – Al. Jana Pawła II – Stawki – Andersa – Marszałkowska – Pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Filtrowa – Pl. Narutowicza – Grójecka – Pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – A. Waszyngtona – Wiatraczna – Grochowska – Zieleniecka – Al. Jerozolimskie – koniec przy Rotundzie.

O 18.00 impreza przenosi się do salonu Empik „Junior” (ul. Marszałkowska 116/122), gdzie odbędzie się nieco bardziej konwencjonalne spotkanie.

Więcej informacji na booklips.