Dodany: 26.02.2013 22:42|Autor: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

Sprzedam (ewentualnie wymienię) książki

1. Da Chen "Bracia" 9zł
2. Anna Świderkówna "Siedem Kleopatr" 9zł
3. "Sarah Addison Allen "Słodki świat Julii" 7zł
Wszystkie książki w stanie bardzo dobrym, ewentualne delikatne zabrudzenia. Każda książka czytana tylko raz.
Możliwość negocjacji cen książek.
Jak na razie tylko te trzy pozycje ale pod koniec tygodnia powinny pojawić się nowe.
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 27.02.2013 22:55 napisał(a):
Odpowiedź na: 1. Da Chen "Bracia" 9zł ... | Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Do listy dorzucam jeszcze JK Rowling "Trafny wybór" 14zł
Użytkownik: yomite 28.02.2013 00:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Do listy dorzucam jeszcze... | Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Jestem zainteresowana trafnym wyborem :)
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 01.03.2013 19:40 napisał(a):
Trafny wybór już nieaktualny
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 06.03.2013 12:42 napisał(a):
Dorzucam jeszcze "Dziecioodporna" Emily Giffin stan bdb, jednak część stron została zszyta odwronie stąd niska cena 3zł
Użytkownik: mamuśka 12.03.2013 15:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Dorzucam jeszcze "Dziecio... | Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które!
Czy ta pozycja jest jeszcze aktualna ?
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 13.03.2013 12:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy ta pozycja jest jeszc... | mamuśka
Tak, jak na razie wszystkie książki oprócz "Trafnego wyboru" są aktualne
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 12.03.2013 15:06 napisał(a):
Do mojej listy dorzucam jeszcze Christian Jacq "Ramzes syn światłości" t.1
Użytkownik: Kornelia18{0} obchodzi dzisiaj swoje urodziny BiblioNETkowe! Kliknij aby dowiedzieć się które! 19.03.2013 18:02 napisał(a):
Dziecioodporna nieaktualna :)