Dodany: 25.02.2013 14:55|Autor: sharky

Książki i okolice> Książki w szczególe> Każda magia jest dobra (Harrison Kim (właśc. Cook Dawn))

Kontynuacja?

Właśnie przeczytałem trzecią część Zapadliska i zastanawiam się czy jest kontynuacja? zakończenie pozostawiło wiele niezamkniętych wątków i nie wygląda to na koniec historii, jednak "Każda magia jest dobra" zostało wydane kilka lat temu i nie umiem znaleźć informacji o części czwartej.. ktoś coś słyszał?
Użytkownik: apsara 12.03.2013 14:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Właśnie przeczytałem trze... | sharky
Po angielsku ukazało się znacznie więcej tomów serii - w styczniu tego roku ukazał się jedenasty tom przygód. Na przyszły rok zapowiedziany jest dwunasty tom. Ale czy polski wydawca zamierza kontynuować wydawanie serii tego nie wiem (czwarta książka z serii ma tytuł 'A fistful of charms', jeśli to coś pomoże). Wiem że toczą się rozmowy pomiędzy autorką a CW, amerykańska stacją telewizyjną o możliwość ekranizacji (konkretnie chcieliby zrobić serial) - może wtedy seria zyska w Polsce na popularności i ktoś zdecyduje się wydać następne tomy.