Dodany: 16.12.2012 22:02|Autor: tynulec

Czytatnik: Myśli pozbierane

3 osoby polecają ten tekst.

Ku pamięci - krakowskie spotkania w 2012 roku


Kochani,

w mijającym roku w Krakowie zainicjowaliśmy spotkania biblioNETkowe. Z Natii policzyłyśmy, że spotkaliśmy się aż 8 razy! To chyba jednoznacznie świadczy o tym, że dobrze nam ze sobą :). Aby wrócił wspomnień czar, pozwoliłam sobie w jednym miejscu zebrać wszystkie czytatki poświęcone spotkaniom. No to niech wehikuł czasu zadziała i pozwoli wrócić do przeszłości!

1. Pierwsze spotkanie odbyło się 6 stycznia, a anek7 podsumowała to tak Moje pierwsze biblionetkowe spotkanie, czyli Kraków w styczniu:)

2. Kolejne, już w większym gronie, w dniu 4 marca było równie miłe :) Kraków w marcu

3. Trzecie spotkanie w dniu 22 kwietnia Ania zatytułowała Jak uczciliśmy Światowy Dzień Książki, czyli spotkanie biblionetkowe w Krakowie

4. 1 lipca było bardzo upalnie, więc Ania czytatkę zatytułowała właśnie tak Upalny Kraków czyli kolejne biblionetkowe spotkanie za nami:)

5. 6 września do Krakowa zawitała ktrya i zaprosiła nas na szybką kawę. Pozwoliłam sobie napisać krótką notatkę ze spotkania: Pierwsza szybka kawa w Krakowie

6. Kolejny krakowski zlot miał miejsce 7 października, o czym Ania pięknie pisze w Lepiej późno niż wcale czyli o krakowskim spotkaniu biblionetkowym z ubiegłej niedzieli

7. W listopadzie odwiedziła nas Miłośniczka. Spotkanie w jednym z postów podsumował Misiak Miłośniczka w Krakowie 17 listopada (sobota)

8. No i dzisiejszego, grudniowego popołudnia zamknęliśmy tegoroczne spotkania. Misiak krótką notatkę na ten temat zamieścił w Kraków w niedzielę 16 grudnia?

Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie bogaty w spotkania! Bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać - jesteście niezwykłymi biblioNETkowiczami!

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 3126
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 7
Użytkownik: Viv87 16.12.2012 23:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Kochani, w mijającym r... | tynulec
Dziękuję że zrobiłaś taką podsumowującą czytatkę - widać akcja nabiera rozpędu i Kraków dołącza tym samym do grona miast regularnie się spotykających. Chcę również podziękować wszystkim tym, którzy przybywają na te spotkania - na nich bowiem zawarłam ciekawe znajomości a nawet przyjaźnie.

Z ośmiu wymienionych tutaj spotkań byłam niestety tylko na 5, ale w Nowym Roku zamierzam się poprawić i stawiać na każde! czego i wam życzę :).
Użytkownik: tynulec 17.12.2012 09:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękuję że zrobiłaś taką... | Viv87
Viv nie byłaś tylko na 5, ale aż na 5! Pamiętam, jak przyszłaś pierwszy raz i już nie wyobrażam sobie spotkań bez Ciebie :)
Użytkownik: misiak297 17.12.2012 09:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękuję że zrobiłaś taką... | Viv87
A w sumie sporo krakusów (Jelonka, Ktrya, Szaraczek, Viv87, Misiakolutki) było też na bibie potargowej u Misiakolutków... (jeszcze więcej zaprosiliśmy). Może i to zaliczymy w poczet spotkań?:)
Użytkownik: anek7 17.12.2012 11:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Kochani, w mijającym r... | tynulec
Ja byłam na 6 spotkaniach:)
Dwa mnie ominęły, bo niestety poza niedzielą trudno mi się wyrwać do Krakowa:(

Mam nadzieję, że w przyszłym roku wyrównamy liczbę spotkań krakowskich do 10;)
Czego i Wam i sobie życzę.
Użytkownik: Firmin 17.12.2012 13:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Kochani, w mijającym r... | tynulec
Oj, moje statystyki wypadają przy Was blado. Tylko 3 spotkania, 4 licząc wspomnianą przez Misiaka imprezę, ale za to każde bardzo miło wspominam. Również obiecuję poprawę w Nowym Roku :)
Użytkownik: ka ha 18.12.2012 10:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Kochani, w mijającym r... | tynulec
Mi udało się być tylko na jednym (marcowym) spotkaniu :( ale i tak bardzo się cieszę :) Może kiedyś poprawię ten słaby wynik... Pozdrowionka :))
Użytkownik: tynulec 18.12.2012 10:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Kochani, w mijającym r... | tynulec
Chyba nie ważne kto ile razy był, ale jak się czuł z nami i czy ma chęć do przychodzenia na kolejne spotkania :) Wszyscy są bardzo mile widziani!
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: