Dodany: 29.11.2012 11:26|Autor: Mara Ashby

Książki i okolice> Wymiana i sprzedaż książek

[Sprzedam/Wymienię] Froud Brian - "Good Faeries, Bad Faeries" i inne

Mam do sprzedania unikalną książkę, niedostępną w Polsce Briana Froud'a "Good Faeries, Bad Faeries".
Piękny album z ilustracjami i opisami postaci ze świata wróżek i elfów. Wydany w języku angielskim w twardej oprawie. Książka podzielona jest na dwie części. Pierwsza dotyczy dobrych wróżek, ich świata oraz funkcji. Po odwróceniu książki do góry nogami i rozpoczęciu czytania od tyłu dostajemy się do świata tych wróżek i elfów, które psocą i szkodzą.

Książka jest nowa w idealnym stanie. Świetnie nadaje się na prezent zarówno dla młodszych osób jak i dla starszych zainteresowanych niezwykłym światem stworzonym przez Briana Froud'a.

"In this richly imagined book, celebrated artist Brian Froud reveals the secrets he has learned from the faeries - what their noses and shoes look like, what mischief and what gentle assistance they can give, and what their souls and dreams are like."

About the Author :
Brian Froud is an award-winning illustrator, author, and fairy authority. His books include international bestsellers such as 'Faeries', with Alan Lee and 'Lady Cottington's Pressed Fairy Book'

Jeśli ktoś prefereuje, dla bezpieczeństwa transakcji allegro, to podaję link do licytacji.

Dane Książki:

Wymiary: 168 x 240
Ilość stron: 192
Język: Angielski
ISBN: 978-1-86205-899-6

Do odsprzedania/wymiany mam natomiast następujące książki:

Nurowska Maria "Drzwi do piekła" 20zł
Stan: jak nowa - raz przeczytana, szczegóły w opisie aukcji

"Polityka Trójkątów" - Thirlwell - 7,50
Stan: Jak nowa - raz przeczytana

III Tom: Opowieści o Królewskich Fechmistrzach - "Niebo mieczy" - Dave Duncan: 8,50zł
Stan: Używana, choć nie ma zniszczeń to widać, że używana.

Feng Shui dla psów: 7,50
Stan: Nowa.

Perfumy w rytmie Jitteburga - T. Robbins 7,50
Stan: Używana, niezniszczona.

Szczegóły znajdują się w opisach poszczególnych aukcji, razem z kosztami przesyłki, które zamykają się w 6,50 (zależnie od tego czy list będzie zwykły czy np.polecony priorytetowy),poza "Nurkowaniem", które ze względu na ciężar, niestety, kwalifikuje się już do droższej przesyłki.

Ewentualnie mogę się wymienić, ale tylko na Ursule K. le Guin "Dziewczyny Buffallo i inne zwierzęce obecności".
Lub Trylogię "Czarne Trillium" (Marion Zimmer Bradley, Andre Norton)

mam nadzieję, że znadziecie coś dla siebie:)