Dodany: 01.04.2012 16:38|Autor: mo0onika

Niekorzystnie o Alchemiku


Mnóstwo ludzi zachwyca się twórczością pana Coelho. Wyławia się jego sentencje i mądrości życiowe z książek. Jak dla mnie niestety jego talent jest nudziarstwem. Dobierałam się do kilku książek tego autora (do "Alchemika" chyba ze dwadzieścia razy!). Nie przekonują mnie w żaden sposób do siebie. Wszystko to, o czym pisze autor jest dla mnie masłem-maślanym. "Alchemika" odbieram jako dzieło o nielogicznym porządku, o powtarzających się w kółko scenach. Wątpię czy kiedykolwiek sięgnę po jakąś książkę Paula Coelho.

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 1036
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 3
Użytkownik: Marylek 01.04.2012 17:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Mnóstwo ludzi zachwyca si... | mo0onika
Nie sięgaj, bo nie warto. Szkoda czasu.
Użytkownik: berserkerka 01.04.2012 17:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Mnóstwo ludzi zachwyca si... | mo0onika
Miałam takie samo odczucie. Wypożyczyłam z biblioteki "Alchemika" z przekonaniem, że skoro to takie "mądre" i "ciekawe", przynajmniej wegług wielu opinii, to warto po to sięgnąć. Liczyłam, że znajdę coś nowego, albo przynajmniej miłego w czytaniu, nie tyle mądrego ile chociaż przyjemnego. Niestety, nie przebrnęłam. Nudna jak flaki z olejem. Lubię ksiązki, w których nie chodzi o akcję, nic się za bardzo nie dzieje, a jednak mają w sobie coś fajnego, jakiś klimat. Tu nie było nic, przynajmniej ja nie znalazłam.
Użytkownik: martusia128 03.04.2012 20:59 napisał(a):
Odpowiedź na: Mnóstwo ludzi zachwyca si... | mo0onika
Mi również nie spodobały się jego książki. Czytam, czytam i nic. Kompletnie nic się nie dzieje, do tego to sztuczne, patetyczne słownictwo. Zdecydowanie nie podoba mi się.
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: