Dodany: 12.02.2012 19:57|Autor:

Jeśli chcesz zmienić swoje ciało, nie ma znaczenia, czy zależy ci na poprawie zdrowia, wyglądu, wyczynach sportowych czy seksapilu, ponieważ dieta abs gwarantuje ci, że jeśli zastosujesz się do jej zasad, uda ci się osiągnąć wszystkie te cele. Co więcej, dieta abs zrobi dla ciebie coś więcej niż tylko poprawi twoje życie - ona je ocali.

Tylko spójrz, co możesz zyskać:

- szczuplejsze, zdrowsze i seksowniejsze ciało (zarówno kobiety, jak i mężczyźni twierdzą, że to właśnie płaski brzuch jest najbardziej pociągającą grupą mięśni),
- koniec problemów związanych z bólem i urazami pleców (pewne badania dowiodły, że mocniejsze mięśnie brzucha są najważniejszym wskaźnikiem ogólnego zdrowia),
- dłuższe i zdrowsze życie (odpowiednia dieta pomaga w walce z rakiem, chorobami serca, nadciśnieniem i wieloma innymi),
- bardziej satysfakcjonujące życie erotyczne (zapoznaj się z zaleceniami programu diety i ćwiczeń, aby móc cieszyć się wspaniałym seksem).

David Zinczenko jest redaktorem naczelnym magazynu "Men's Health" i czołowym ekspertem w dziedzinie zdrowia oraz sprawności fizycznej. Często pojawia się w mediach w charakterze rzecznika męskich spraw.

Ted Spiker jest docentem dziennikarstwa w University of Florida i redaktorem merytorycznym magazynu "Men's Health".

"Dieta abs to praktyczny plan żywieniowy połączony z programem ćwiczeń, a nie jakaś tam wymyślona dieta. Produkty energetyczne i trening diety abs zostały wybrane tak, aby pomóc ci schudnąć, poprawić zdrowie i cieszyć się smukłą sylwetką przez długi czas. Jeśli chcesz wspiąć się na szczyt możliwości, musisz zacząć właśnie od niej. Pamiętaj, tu nie chodzi o to, żebyś się oszukiwał, ale o to, żebyś traktował siebie jak należy".
The Rock, gwiazda filmowa

"Przejrzysta, rzeczowa, wyjątkowo praktyczna oraz w takim samym stopniu przyjazna, jak i pouczająca, dieta abs hojnie nagrodzi wszystkich czytelników tego poradnika. Istnieje naprawdę niewiele »książek o diecie«, których jestem zwolennikiem. Ale ta jest naprawdę świetna, stąd mój entuzjazm dla niej. Jeśli masz brzuch, złap się za tę książkę!"
Doktor David L Katz, Yale University School of Medicine

[Mada, 2006]