Dodany: 2007-05-01 09:07|Autor:

Książka: Dwa słodkie aniołki
Higgins Clark Mary
Notę wprowadził(a): vinga9

z okładki


Ridgefield w stanie Connecticut. Wieczorem w dniu swoich trzecich urodzin bliźniaczki Kathy i Kelly zostają porwane. Przestępcy żądają ośmiu milionów dolarów okupu. Zarząd międzynarodowej korporacji, w której pracuje Steve, ojciec dziewczynek, decyduje się zapłacić tę sumę. Niestety, we wskazanym miejscu policja znajduje tylko zszokowaną Kelly, a obok ciało jednego z porywaczy. Z listu znajdującego się przy zwłokach wynika, że druga z sióstr nie żyje. Jednak Margaret, matka bliźniaczek, nie wierzy w śmierć Kathy. Zwłaszcza że uratowana córeczka sprawia wrażenie, jak gdyby porozumiewała się z siostrą.

Czy jest możliwy kontakt telepatyczny między bliźniaczkami? I czy dzięki wskazówkom Kelly uda się odnaleźć drugą z dziewczynek?


Mary Higgins Clark, nazywana Królową Suspensu, jest autorką 33 powieści sensacyjnych, trzech zbiorów opowiadań oraz współautorką trzech książek napisanych razem z córką Carol. Wszystkie jej powieści stały się światowymi bestsellerami. W samych Stanach Zjednoczonych łączny nakład jej książek osiągnął zawrotną liczbę 80 milionów egzemplarzy.

[Prószyński i S-ka, 2007]

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 1079
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: