Dodany: 21.07.2011 00:00|Autor: Sznajper

Éric-Emmanuel Schmitt w Polsce

W dniach 22-24 lipca w Świnoujściu odbędzie się Festiwal "Karuzela Cooltury". Festiwal będzie okazją do spotkań m.in. z gwiazdami teatru, telewizji, pisarzami i dziennikarzami.

Tegoroczna edycja Festiwalu "Karuzela Cooltury" będzie kręcić się wokół hasła PRZEMIANY. Éric-Emmanuel Schmitt – francuski pisarz, eseista i filozof będzie gościem 3. edycji "Karuzeli Cooltury". Książki i dramaty pisarza podejmują zbliżoną do idei Karuzeli Cooltury tematykę poznania, przemian umysłu, dojrzewania emocjonalnego.

W dniu 23 lipca (sobota) Éric-Emmanuel Schmitt będzie miał spotkanie autorskie zaplanowane na godzinę 16:00.

Więcej informacji o Festiwalu i spotkaniu z autorem znajdziecie na stronie www.karuzelacooltury.pl.
Użytkownik: margines 23.07.2011 13:47 napisał(a):
Odpowiedź na: W dniach 22-24 lipca w Ś... | Sznajper
O tym spotkaniu wiedziałem już dawno, żałuję bardzo, że nie mogę być na nim, bo to jeden z moich ulubionych autorów:)

Jedyną "pocieszką", acz niesamowicie małą i skromną, jest to, że właśnie czytam Marzycielka z Ostendy (Schmitt Éric-Emmanuel):)
Jestem po trzeciej historii z tego tomiku:)