Dodany: 16.04.2007 16:57|Autor:

Korzystając z mądrości Tolteków, Miguel Ruiz pisze w duchu Carlosa Castanedy o związkach międzyludzkich, pokazując, jak wykorzystać tę wiedzę w codziennym życiu. Autor w swojej książce porusza tematykę rozwoju osobistego oraz świadomego podejścia do budowania związków.

Don Miguel Ruiz w przystępny sposób pokazuje, jak uniknąć utartych sposobów myślenia i postępowania, które oddalają nas od szczęścia i radości życia. Ta niezwykła książka uczy nas rozpoznawania iluzji i pomaga wejść na ścieżkę rozwoju osobistego, która prowadzi do wolności, prawdziwego szczęścia i miłości.

Autor przekazuje nam przesłanie płynące prosto z serca - możesz być tylko tym, kim jesteś, nie tym, kim uważasz, że powinieneś być lub tym, kim powinieneś być w oczach społeczeństwa. Akceptacja siebie takim, jakim się jest, wyznacza przełomowy moment w naszym życiu i jednocześnie może być zapowiedzią głębokich zmian.

W Stanach Zjednoczonych książka ta stała się bestsellerem - 570.000 sprzedanych egzemplarzy w wersji angielskiej, o książce mówili m.in. Bill Clinton oraz Oprah Winfrey.

[Galaktyka, 2004]