Dodany: 07.06.2011 09:14|Autor:

Książka: Ostatnia obietnica
Evans Richard Paul
Notę wprowadził(a): agnesines

Ta historia wydarzyła się naprawdę.

Przyjaciele Eliany mówili, że jej życie to bajka. Dziewczyna z amerykańskiego miasteczka zakochała się w przystojnym Włochu i zamieszkała z nim w kraju, którego język brzmi jak poezja, a jedzenie smakuje niczym dar niebios.

Niestety, wymarzony dom okazał się jedynie piękną klatką, z której nie można uciec. Kiedy Eliana traci już nadzieję i wiarę w przyszłość, wtedy los stawia na jej drodze nieznajomego. Oboje wiele przecierpieli i trudno im uwierzyć w szczęśliwe zakończenie.

Ale przecież każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie.

Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczycie listy bestsellerów "New York Timesa", a ich łączny nakład w USA przekroczył 13 milionów egzemplarzy. Evans inspiruje i wzrusza ludzi na całym świecie. Czas, aby podbił serca polskich czytelników.

[Znak, 2011]

Użytkownik: Asienkas 25.08.2018 20:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Ta historia wydarzyła się... | agnesines
Troszkę monotonna, ale przyjemna. Utrzymana w "evansovym" klimacie.
Na minus, trochę mało dramatyzmu. No może dramatyzm jest, ale jakoś nie powoduje skrętu w żołądku. Tak samo czyta się dobre jak i złe wspomnienia bohaterów.
Jedna z tych książek, które niedługo zapomnę, że czytałam.

Pomimo tego nie mogę powiedzieć, że zła. Lekka lektura na wakacje. Na plus (przez duże P :) opis włoskiej kuchni. Zmotywował mnie do działania i poeksperymentowania w kuchni.