Dodany: 13.12.2006 12:15|Autor: k_ret

BiblioNETka ma sponsora!

Z radością informujemy, że od kilku dni BiblioNETka ma głównego sponsora. Jest nim Grupa Kapitałowa Kolporter, jedna z największych w Polsce organizacji gospodarczych, w skład której wchodzi obecnie 12 spółek, właściciel m.in. księgarni internetowej. Kolporter, dostrzegając wyjątkowy charakter BiblioNETki jako serwisu promującego czytelnictwo, chce wspomagać jej dalszy rozwój.

Obecność sponsora w żaden sposób nie wpłynie na dotychczasowy charakter BiblioNETki, zasady jej funkcjonowania ani zawartość; jest to priorytet dla obu współpracujących stron. Pojawienie się głównego sponsora nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami dla użytkowników, natomiast daje zupełnie nowe możliwości rozwoju naszego serwisu. Rola sponsora polega przede wszystkim na szeroko pojętym wspieraniu BiblioNETki jako serwisu przeznaczonego dla bibliofilów.

Co współpraca z Kolporterem oznacza dla użytkowników BiblioNETki?

Z pewnością będziemy teraz mieli więcej czasu i środków, aby ulepszać i rozwijać serwis, pozwoli nam to także nadal unikać agresywnych reklam graficznych.

Uzyskujemy też nowe możliwości wspierania serwisu przez jego użytkowników:

- w zakładce Księgarnia znajdziecie nowy sklep; BiblioNETka będzie otrzymywała niewielką prowizję za dokonane w nim zakupy;
- użytkownicy, którzy wyrażą na to zgodę, będą mogli wypożyczyć do księgarni Kolportera swoje recenzje; również w ten sposób nasz serwis będzie mógł czerpać korzyści ze współpracy;
- sklep, w którym będziemy mogli sprzedawać BiblioNETkowe gadżety (kubki, zakładki, koszulki).

Mamy nadzieję, że zawarcie umowy z Kolporterem umożliwi nam rozpoczęcie nowego, jeszcze ciekawszego etapu rozwoju BiblioNETki.

Serdecznie witamy w BiblioNETce naszego nowego partnera i sponsora.

Cieszymy się, że jesteście z nami.

Redakcja BiblioNETki